logo
Strona główna | Kontakt | Radio Tczew | TV TeTka | Program TV | iBOK
A A A K

Aktualności / 3 nowe pakiety CANAL+

- 05.04.2013


Szanowni Państwo.

Informujemy, że 5 kwietnia wejdą w życie zmiany wynikające z połączenia platform Cyfra+ i N.
W związku z tym ulegnie zmianie model sprzedaży dotychczasowych kanałów z grupy CANAL+.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nowe, wyjątkowe pakiety premium CANAL+, które zostały stworzone z połączenia dotychczasowych ofert CANAL+ i nPremium. Jest nam niezmiernie miło, że jako pierwsi będą mieli Państwo okazję przekonać się, iż CANAL+ to telewizja, jakiej jeszcze nie było. To najbogatszy wybór filmów prosto z kina, najciekawsze seriale a także najbardziej prestiżowe i emocjonujące rozgrywki sportowe, które będą pokazywane na tych kanałach na wyłączność. To jakość, która definiuje na nowo pojęcie współczesnej rozrywki.

Nowa, wyjątkowa oferta CANAL+ będzie dla Państwa dostępna w pełnym wymiarze (Canal+ Platinium) promocyjnie w ramach dotychczasowego abonamentu do dnia 31 maja 2013. Do tego czasu pracownicy Biura Obsługi Klienta skontaktują się z obecnymi abonentami pakietów Canal+ w celu przestawienia nowej oferty.

CANAL+ Silver
 

W skład którego wchodzą CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD - to unikalna kompozycja programów dla całej rodziny. To świat filmów familijnych i bajek, zwariowanych komedii i hollywoodzkich przebojów. To również najlepszy sport, filmy przyrodnicze i koncerty największych  gwiazd.
 

CANAL+ Gold
  To cztery kanały:  CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD oraz CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD.  Canal+ Film HD i Canal+ Film2 HD to największe hity filmowe,  jak i kino dla koneserów. Filmy emitowane w Pakiecie GOLD to laureaci festiwali filmowych, zdobywcy Oskarów, nagród Emmy i Złotych Globów. Największe gwiazdy, unikalne seriale oraz najlepsze polskie produkcje.
 
CANAL+ Platinium
  PAKIET Platinium – to pełna oferta 6 kanałów CANAL+ HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD. Kanały Canal+ HD oraz Canal+ Sport HD wzbogacają ofertę Silver i Gold o najbardziej prestiżowe wydarzenia filmowe i sportowe.  W CANAL+ Sport HD najwięcej  piłki nożnej: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europejska UEFA, liga polska, angielska, hiszpańska, francuska. Najlepszy żużel:  Speedway GP i nowość – polska Ekstraliga Żużlowa. Oprócz tego rozgrywki NBA, sporty walki i wiele innych. Nowa odsłona CANAL+ HD to jeszcze większy wybór najlepszych filmów prosto z kina, światowego sportu, poruszających dokumentów. To rozrywka najwyższej jakości.
<< Powrót

© 2017 Telkab Sp. z o.o.