logo
Strona główna | Kontakt | Radio Tczew | TV TeTka | iBOK
A A A K

Aktualności / Nowe kanały Canal+

- 14.05.2015


W dniu dzisiejszym do oferty dołączyły wszystkie nowe programy  Canal+. Kanały te promocyjnie dostępne są dla wszystkich naszych abonentów Canal+.  O szczegółach i warunkach stałego dostępu do nowej oferty dla nowych i obecnych abonentów poinformujemy w ciągu najbliższych dni.

Jednocześnie zmianie uległy pozycje nowych kanałów. Dla większej wygody, kanały zostały poukładane obok siebie. W przypadku braku kanałów na liście prosimy ponownie wyszukać programy cyfrowe.

Pozycja

Nazwa kanału

Częstotliwość

110

111

112

113

114

115

116

117

Canal+ HD

Canal+ 1 HD

Canal+ Family HD

Canal+ Film HD

Canal+ Seriale HD

Canal+ Discovery HD

Canal+ Sport HD

Canal+ Sport2 HD

394 MHz

370 MHz

410 MHz

770 MHz

410 MHz

426 MHz 

770 MHz

434 MHz

 

 

Rozrywka wielkiego formatu.

CANAL+ to flagowy kanał premium oferujący bogaty wybór filmów fabularnych  i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. To dzięki CANAL+  obejrzysz premiery największych hitów kinowych prezentowanych w telewizji po raz pierwszy. Bogatą ofertę filmową dopełniają największe wydarzenia sportowe, w tym najlepsze mecze Ligi Mistrzów UEFA, T-Mobile Ekstraklasy, czy angielskiej Premier League, Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata na żużlu oraz inne prestiżowe rozgrywki sportowe – wszystko to opatrzone fachowymi komentarzami naszych ekspertów.

 

Odkryj w sobie pasję.

CANAL+ DISCOVERY to nowy kanał, który powstał przy współpracy CANAL+ i Discovery, będący niespotykaną wcześniej kombinacją wiedzy i doświadczenia tych stacji. Znajdziesz tu unikalne programy i filmy dokumentalne o ludziach pełnych pasji, którzy zmienili swoje hobby w sposób na życie, o osobach, które zainspirują Cię do działania, a także mnóstwo niesamowitych, intrygujących historii.

 

 

Seriale, których nie zapomnisz.

CANAL+ SERIALE to kanał premium będący zupełnie nową odsłoną propozycji CANAL+. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru. Najnowsze seriale, bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału.

 

Bliżej gwiazd.

CANAL+ FILM to kanał premium, który przeniesie Cię w wymiar filmowej rozrywki na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina. CANAL+ FILM to idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszych filmów polskich oraz ciekawych tytułów nagradzanych na całym świecie.

 

Rodzinne oglądanie.

CANAL + FAMILY to kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ FAMILY to bogata oferta seriali i filmów familijnych, animowanych filmów dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych.

 

 

 

       Sport na 200%

CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2  to dwa uzupełniające się kanały premium poświęcone bogatej ofercie sportowej. Znajdziesz tu najwyższej klasy futbol: mecze T- Mobile Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA (na wyłączność w kanałach nc+), Ligi Europejskiej UEFA, a także rozgrywki najlepszych lig europejskich: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Ponadto koszykówka NBA i WNBA oraz Euroliga, Liga Mistrzów piłki ręcznej EHF, Speedway Grand Prix, Drużynowy Puchar Świata na żużlu oraz tenisowy Puchar Davisa i cykl turniejów golfowych European Tour wraz z US Open i PGA Championship, a także Magazyny Sportowe.

 

 

Dla spóźnialskich.

CANAL+ 1 to specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich, którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu na CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ w CANAL+1 rozpocznie się godzinę później. Dzięki temu, nigdy nie będziesz spóźniony, bo zawsze zdążysz na ulubiony film, mecz lub serial.

 

<< Powrót

© 2017 Telkab Sp. z o.o.